Grilovací lávový kámen - DOUBLE PÁRTY

Kód: 7
Neohodnoceno
2 370 Kč
Skladem (> 5 ks)

Větší grilovací kámen dovoz z Itálie, rozměry 40x44 cm + kovový stojan.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grilovací lávový kámen větších rozměrů pro zdravé grilování bez tuků připálenin a vysušených pokrmů. Tento větší kámen je vhodný pro větší grilovačky u nichž potřebujete připravit více jak 3-4 ks masa najednou, pro snadnou manipulaci obsahuje i kovový stojan. Všechny naše kameny mají po svém obvodu drážky, které odvádějí přebytečný tuk, tuk se tak pod masem nepřipaluje ale zůstává šťavnaté a snadno se otáčí.

Sada obsahuje větší lávový kámen spolu s kovovým stojanem, snadno jej tak položíte nad dřevěné uhlíky, ohniště, lihové kahany, umístíte do trouby.

Grilovací kámen můžete položit na dřevěné uhlí, plynový gril, ohniště, krb, lihové kahany (doporučujeme aspoň 2), sklo-keramickou desku nebo na něm grilovat přímo v troubě.

Naše grilovací kameny jsou dovezeny přímo z Itálie od výrobce BST, který je vyrábí z lávové vyvřeliny z oblasti sopky Etny.

Doplňkové parametry

Kategorie: GRILOVACÍ KÁMEN
Záruka: 2 roky
Výrobce: BST made in Italy
Google_product_category: 500074
Rozměry kamene:  40x44 cm (hloubka 12 cm)
Materiál: lávová vyvřelina

logo 

Firma BST srl je Italský výrobce vysoce kvalitního gastronomického vybavení působící na trhu již od roku 1963.

Za svou téměř šedesátiletou praxi prošla společnost několika inovativními procesy, díky nímž se stala lídrem evropského trhu. Výjimečnost výrobku je výsledkem dlouhého výzkumného procesu od průzkumu trhu, pečlivého výběr materiálů až po kontrolu každé výrobní fáze.