O NÁS

 

Kdo jsme a proč to děláme? 

Jsme parta nadšenců pro grilování, zahradu a obecně práci v přírodě. Příběh této společnosti začal roku 2009, kdy v italských horách vznikla myšlenka na využití grilovacích kamenů z vyvřelin sopky Etny. Po sérii mnoha pokusů o získání výhradního zastoupení na dovoz těchto přírodních materiálů byla společnost na světě. Jak šel čas, tak se tvarovala tato společnost až do současné podoby.

Snažíme se rozšířit povědomí o zdravém stylu grilování. Osvětu budeme šířit na food festivalech, přednáškách na odborných fórech, ale také například sérií krátkých vzdělávacích video tutoriálů. 

 

Nová sezóna 2020

Důležitým milníkem je rok 2017, kdy došlo ke změně vlastnické struktury a od té doby pracujeme na zlepšení našich služeb a nabídce širšího sortimentu, než tomu bylo doposud. Nově Grillzone s.r.o. uvidíte na mnoha food festivalech nebo potkáte naše kolegy v terénu, kteří možná právě Vám nabídneme naše produkty. Pro rok 2020 se zaměříme více na zahradu. Takže v dohledné době Vám nabídneme také zahradní nábytek a vše co je úzce spojeno s letním časem stráveným venku.